2013 m. spalio 17 d., ketvirtadienis

Miauuuuuu…….


       Pasikeitė rudeniniai vaizdai pro mašinos langą į dar labiau rudeninius. Prieš mėnesį iš Vilniaus į vienkiemį ir atgal keliaujant buvo galima grožėtis… užpakalių paradais. O jei rimtai, tai bulviakasio ypatumais. Kas paskui traktorių, kas paskui arkliuką, o kas ir šiaip su kauptuku laukuose darbavosi ir triūso vaisius į maišus krovė. Dabar tik kiemuose sujudimas matosi – grėbliai ryškiais galais švytuoja. Lapų vaikymosi sezonas įsismarkavo :D
            Visai aš nesišaipau. Man net kyla įtarimas, kad mūsų virtuvėje paslapčia beržas šakas krato. Kiek kartų per dieną bešluočiau – vis lapų ant grindų pilna :D O drėgmei išplitus ir dar vienas rudens džiaugsmas vis lanko. Pasireiškiantis nerašyta taisykle – kuo purvinesnis šuo parbėga iš lauko, tuo didesnė tikimybė, kad labai norės įspūdžiais pasidalinti. O tai geriausia daryti įšokus į nepaklotą lovą, ant ką tik švariais pakeistų lovų užtiesalų arba, remiantis kažkokiu šeštuoju šunišku jausmu, išsirinkti kitą “šviežią” daiktą :D Pasidėjau švarią staltiesę ant kėdės. Trumpam – kol purviną nuo stalo nutiesiu. Ir būtent tą sekundę Moka nusprendė, kad pasistiebus ant tos kėdės geresnis vaizdas pro langą bus :D Visai aš nesibariau ir net nesiruošiu tokiais atvejais burnot. Džiaugiuosi rudeniu. Ir vienkiemiu.
            Dabar didysis tvarkymosi šišas sodyboj vyrauja. Su baldų atstumdymais ir tikrinimais ar grindyse skylių nėra. Negailestingas sprendimas – nuomininkų šaltąjam metų sezonui nepriimam :D Graužikams ne.
            Po visų darbų nutaikos dar labiau rudeninės. Linksmas aktualijų atspindys gavosi. Ryškių klevo lapų spalvos katinas – pagalvėlė. Lininis :DKomentarų nėra:

Rašyti komentarą