2014 m. birželio 24 d., antradienis

Vasara

             Dienos trumpėja, oras šaltas, lietus nusibodo ir iš vis... kokia čia vasara. Sutinkate? Vadinasi esate niurzga ir galite toliau neskaityt :D Nušlepsėjau, tarpelį tarp lietaus šuorų ištaikius, žirnių daržan, apsidairiau – tai gi vasara. Pati geriausia :D Nors prisipažinsiu – agurkai su cukinijom nuo šalčio susisukę, taip į juos graudu žiūrėt, kad užklotais apkamšyt norisi.  Optimistiškai tikiu, net ir tvirtai žinau, viskas jiems bus gerai. O bambekliai tada bus nepatenkinti, kad karšta :D

                      Gėlės tai tokios... na labai populiarios ir beveik kiekvienam kieme žydi. Bet kai pati iš sėklelių išaugini tai daug smagiau :D Paskutinieji. Iki kitų metų, tikiuosi.Tuoj, tuoj, tuoj, keletas dienų saulutės ir žydės visa pieva. Visokiausiom spalvom.


Dar truputis, dalelė žydėjimo.Žiedelis iš kopūstų daržo. Neveltui Joninių naktį sode laužą kūrenom. Apie ketvirtą ryto šalia projekto „Kopūstai“ poligono zuikis buvo pastebėtas :D Budėjimas pasiteisino :D Beje, Moka tuo metu namie, lovoj parpė. Jai mūsų pasisėdėjimai nusibodo ir pati namo pasiprašė.


2 komentarai:

  1. Patys ir vaikykit zuikius, jeigu kopūstų užsimanėt :D Bet koks žiedas jau didelis...

    AtsakytiPanaikinti
  2. Taip ir atrodo - zuikiai ir Moka draugystės sutartį pasirašė :D Pažiūri pro langą ilgaausis kieme tupi, šuva neaišku kur maklinėja arba namie snaudžia :D Na, bet tikiuosi projektą įgyvendint ir nors vieną kopūstą užaugint.

    AtsakytiPanaikinti